• Lata doświadczeń w wycieczkach górskich
img

Opinie o pensjonacie Tatra House - część I

Tatra House to regionalny góralski Pensjonat, położony w Zakopanem, zaledwie 3 km od Krupówek. Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek, doskonałe miejsce na wędrówki w góry, jest tylko 5 minut do centrum Zakopanego - swobodny dojazd bez korków. Poniżej znajdziesz kilka opinii, jakie krążą na temat tego pensjonatu. Przeczytaj je koniecznie!

Znalezione w Internecie, czyli trafiony - zatopiony!

Pani Bożena znalazła pensjonat Tatra House przez Internet w trakcie poszukiwania spokojnego, przytulnego i ładnego miejsca na krótki urlop. I bynajmniej nie zawiodła się, ponieważ zastała pensjonat w góralskim klimacie, w dobrym stylu, czysty i przytulny. Pani Bożena zachwala, że obsługa była super - przemiła i profesjonalna. Kuchnia tradycyjna, domowa, urozmaicona, wszystko świeże, ładnie podane i smaczne, w ilościach zaspokajających każdego. Jednak dla dużych i obszerniejszych klientów - trochę mało przestrzeni w pokojach. Poza tym miejsce bardzo przyjazne, także dla rodzin z dziećmi.

Pyszne śniadania w Tatra House!

Ekipa, która odwiedziła pensjonat w 2016 roku też opuściła go bardzo zadowolona, pisząc, że był to cudownie spędzony tydzień urlopu. Pokoje przytulne i czyste, a cały pensjonat w klimacie góralskim. Do tego przecudowna obsługa - bardzo serdeczna, ze znakomitym poczuciem humoru, świetnym podejściem do dzieci oraz ogromną wiedzą. Cała obsługa w każdym momencie gotowa służyć pomocą. A posiłki? Pyszne, ilości nie do przejedzenia. Bardzo duży wybór na śniadaniach w formie bufetu szwedzkiego. Obiadokolacje podane do stołu, ale też w ilości przekraczającej możliwości nawet największych łakomczuchów.

Tatra House - miejsce do którego chce się wracać!

Pan Paweł pisze, że Tatra House to coś więcej, to życzliwy personel, domowe ognisko i pyszna kuchnia! Zauroczony miejscem wraca tam na Boże Narodzenie! "Jeszcze wakacje w połowie, a my już odliczmy dni do świat! Nasz dwuletni syn też super się bawił."

Kino dla dzieci? Czemu nie!

Pensjonat to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Pani Magdalena pisze o wieczornych seansach filmowych, czyli o małym kinie dla dzieci. Ponadto wspomina przepyszne jedzenie, przesympatyczną wycieczka z panem przewodnikiem i wieczór góralski z panem Staszkiem.

Ognisko, pochodnie i kąpiel górska!

Rodzinka z Warszawy również pozytywnie wspomina to cudowne, klimatyczne miejsce, z góralskim wystrojem. Pomimo braku dużego śniegu właściciele pensjonatu zapewnili im dodatkowe atrakcje, a mianowicie przejażdżkę wozami z pochodniami, ognisko z kapelą góralską czy skutery śnieżne, a nawet dmuchane pontony śnieżne, czyli generalnie frajda dla całej rodziny. Poleca także wieczorne seanse bajkowe dla dzieci i bardzo dobre, domowe jedzenie.

Zobacz również